square

Poszukujemy osób zaangażowanych w wykonywanie codziennych obowiązków, chętnych do współpracy oraz komunikatywnych. Oferujemy przyjazną atmosferę i stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami. 

Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Morena” w Gdańsku to stabilna firma z tradycjami, założona w 1976 r. Jesteśmy przedsiębiorstwem średniej wielkości, a zarazem największym pracodawcą w dzielnicy. Nasza siedziba mieści się w dogodnej lokalizacji, w pobliżu ul. Jaśkowa Dolina. Teren naszej pracy to ok. 90 ha w dzielnicy Piecki-Migowo, doskonale skomunikowanej zarówno z centrum Gdańska, jak i z Wrzeszczem (linie autobusowe, nowo powstająca linia tramwajowa i Pomorska Kolej Metropolitarna). Nasza marka jest na tyle rozpoznawalna, że „Morena” stała się zwyczajową nazwą dzielnicy. 

Pracują u nas ludzie z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami, a także młode osoby o świeżym spojrzeniu. Łączymy pracę wielu pokoleń, czerpiąc z tradycji i patrząc w przyszłość. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, aby Morena była miejscem przyjaznym do mieszkania i prowadzenia działalności. Nieruchomości to dla nas nie tylko aspekty techniczne, to także lokalna społeczność, którą angażujemy dzięki bogatej ofercie naszego Centrum Kultury. 

Klauzula informacyjna dla celów rekrutacji

 

Aktualnie poszukujemy: