square

Loading

Ostrzeżenie przed anonimowymi ulotkami

Ostrzeżenie przed anonimowymi ulotkami

Szanowni Państwo

w związku z Walnym Zgromadzeniem pojawiły się kolejne anonimowe ulotki przedstawiające kłamstwa na temat Spółdzielni i osób kandydujących do Rady Nadzorczej.

Zdecydowanie potępiamy taką metodę działania oraz ataki na osoby, angażujące się w życie Spółdzielni. Oszczerstwa, anonimy, paszkwile – to nie powinno kształtować ani składu Rady Nadzorczej, ani innych elementów życia Moreny.

Poniżej podajemy podstawowe informacje, które prostują nieprawdziwy obraz budowany w anonimowych ulotkach:

  1. Do Rady Nadzorczej może kandydować jedynie Członek Spółdzielni. Zarzucanie zatem jakiemukolwiek kandydatowi, że chce działać niezgodnie z interesem Spółdzielni, jest oszczerstwem, a przede wszystkim – głupotą.
  2. Wbrew oskarżeniom w anonimowych ulotkach, jako Zarząd Spółdzielni zwiększyliśmy szansę Spółdzielni na wzrost wartości jej majątku, uzyskując zmianę Planu Zagospodarowania Przestrzennego przy ul. Piekarniczej.
  3. Nie godzimy się na uszczuplanie majątku Spółdzielni. Dlatego zrobimy wszystko, by Spółdzielcy nie płacili za długi Maximusa. Dopuszczenie do tego byłoby działaniem na szkodę Spółdzielni i Spółdzielców. Nie pozwolimy na to.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w posiedzeniach Walnego Zgromadzenia i osobistego poznania Kandydatów do Rady Nadzorczej Spółdzielni.

Zapraszamy Spółdzielców z kolejnych części Moreny do udziału obradach.

W dniu 14 czerwca (środa) o godzinie 16:00 Członkowie z ulic:
Bulońskiej
Budapesztańskiej
Burgaskiej
Orańskiej
Warneńskiej

Wydawanie mandatów w każdym dniu rozpoczyna się na godzinę przed rozpoczęciem obrad

Mariusz Bykowski

                 

Piotr Litwin

Prezes Zarządu

 

Zastępca Prezesa Zarządu

square